• وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ .  و كسانى را كه در راه خدا كشته شدند مرده مپندار، بلكه زندگانند و نزد پروردگارشان روزى داده می ‏شوند . سوره آل عمران آیه 169
 • b28
  b25
  b17
  b23
  بنر اصلی

  ذکر روز هفته

  اوقات شرعی

    

  وصیت نامه سردار شهید مرتضی بهاری

  مجموعه : وصیت نامه

  بسم الله الرحمن الرحيم

  و قاتلو هم حتي لا تكون فتنه جنگ جنگ تا دفع فتنه ( قرآن كريم )

  وصيت نامه ام را با نام ا نام معبودم آغاز مي كنم .

  با سلام به حضرت ولي عصر عجل اتعالي فرجه الشريف و با سلام به رهبر كبير انقلاب اين امام عزيزمان كه مارا از منجلاب فساد نجات داد و ما را هدايت نمود اميدوارم كه خداوند عمرش را تا ظهور حضرت ولي عصر عجل ا.... طولاني گرداند .

  خداوند را سپاس مي گويم كه مرا در اين برهه از زمان بدنيا آورد و به من توانايي داد تا در صف جندا... قرار گيرم ؛ خميني را درود مي فرستم و او را از صميم قلب دوست مي دارم زيرا مرا آنچنان رهبري نمود تا به معبودم ا... رسيدم و مي روم تا به گفته امام عزيزمان يا كشته شويم يا بكشيم كه در دو حالت به سعادت دست يافته ايم .

  جنگ مان را ادامه مي دهيم و از پاي نخواهيم نشست حتي آن زمان كه تنها زنده گانمان كودكان شيرخوارمان باشند ؛ اكنون آماده جهاد اصغر شده ام اميدوارم كه بتوانم در جهاد اكبر پيروز شوم .

  مادرم مي داند فراغم براي شما سخت است اما چه كنم كه اسلام بزرگتر ازآن است كه بخاطر اين چيزها از دفاع از آن دست بكشم اگر شهيد شدم براي من دو ركعت نماز شكر بخوانيد كه باعث آرامش و خوشحاليم شود و از شما پدر و مادرم تشكر مي كنم كه راه و روش زندگي كردن به من آموختيد و من چگونه مردن را آموختم و انتخاب كردم و از شما پدر و مادر عزيزم معذرت مي خواهم از اين كه در طول اين عمر فاني وكوتاه خود شما را كمي اذيت كردم و باعث ناراحتي شما شدم نمي دانم با چه زباني از اينكه مرا با خون دل بزرگ كرديد تشكر كنم كه نمي توان تشكر كرد و چونكه شما اسلام را به من آموختيد ان شاا كه هيچ ناراحتي به خود راه ندهيد و چون من انساني هستم كه خداوند اگر بخواهد به بهترين وجه يعني شهادت از شما مي گيرد و اميدوارم كه خداوند چنين مرگي يعني شهادت را نصيبم كند پس مي روم تا در آغوش گرم خون بر پيكرم نداي ( هل من ناصراً ينصرني ) حسين (ع) را در سرخي خون و گرمي شهادت لبيك گويم و كربلا را در آفتاب رنگين خوزستان ديدار سازم .

  برادران آگاه باشيد مبادا در رختخواب ذلت بميريد كه امام حسين (ع) در ميدان نبرد شهيد شد .

  اي جوانان مبادا در غفلت بميريد كه علي (ع) در محراب شهيد شد ؛ و مبادا در حال بي تفاوتي بميريد كه علي اكبر حسين (ع) در راه حسين شهيد شدند ؛ اي مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه ها جلوگيري كنيد كه فردا در محضر خدا نمي تواني جواب زينب را بدهيد كه تحمل 72 شهيد را نمود ، استغفار و دعا را از ياد نبريد كه براي تسكين دردهاست و هميشه بياد خدا باشيد حضور تان را در جبهه هاي حق عليه باطل ثابت نگه داريد در امام بيشتر دقيق شويد و سعي كنيد عظمت او را در خود ببينيد و خود را تسليم او سازيد

  ان شاء ا كه خداوند او را براي ملت ما محفوظ بدارد ان شاء ا . از همه اقوام و خويشان و دوستان حلاليت مي طلبم اميدوارم كه اين بنده حقير را حلال كنيد .دو ماه و نيم روزه و نماز قضا دارم.

  خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

   

  مرتضي بهاري 20/11/64

  .


  ارسال نظر
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
  کد را وارد کنید: *