• وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ .  و كسانى را كه در راه خدا كشته شدند مرده مپندار، بلكه زندگانند و نزد پروردگارشان روزى داده می ‏شوند . سوره آل عمران آیه 169
 • b28
  b25
  b17
  b23
  بنر اصلی

  ذکر روز هفته

  اوقات شرعی

    

  وصیت نامه سردار شهید محمود ایزدی

  مجموعه : وصیت نامه


  ان الله اشتـري من المومنين انفسهم و اموالهم بان بهم الجنه يقاتلون في سبيل الله فقتلون وعدا عليه حقا في التوراه و الانجيل و القرآن

  همانا كه مومنان پيكارگر در تجارت با خدا قرار مي گيرند و عشق و تجارت اينان را به ميدان رزم فرا خوانده پس مي كشند و كشته مي شوند و چه زيبا تجارتي كه كالا جان است و اموال مومنان خريدار هم خدا و بها بهشت برين .

  ضمن درود و سلام به پيشگاه امام امت و ملت شهيد پرور ايران خواهر و برادر مومن در شرايطي كه آماده و عازم صف مقدم جبهه نبرد عليه كفر جهاني هستم لازم دانستم موارد زير را به عنوان سفارشي متذكر شوم زيرا اين چنين احساس مي كنم عازم به سمت دانشگاهي هستم كه مكتب آن شهادت و معلمش حسين (ع) مي باشد .

  برادران و خواهران من بدانيد كه من آگاهانه در اين راه قدم نهاده ام چرا كه خون سرخ شهيدان از هابيل تا حسين (ع) از حسين (ع) تا شهداي 15 خرداد و 17 شهريور و از شهداي 17 شهريور تا شهداي كربلاي جنوب غرب ايران صدا مي زند كه چيست شما را براي چه نشسته ايد آخر ما مسلمان هستيم . در عصري زندگي مي كنيم كه ظلم و فساد از يك سو سراسر جهان را فرا گرفته است و متقابلا خوشبختانه انقلاب پيشتاز اسلامي ايران هم اكنون مرزها را يكي بعد از ديگري گشوده و به پيش مي رود و مي رود تا دست استعمار و استعمارگران را از سر ملت مظلوم كوتاه كند و در اين را است كه بايد كوشيد ، بايد خون داد ، آنقدر بايد كشته بدهيم تا اسلام عزيز با ظهور مهدي (عج) پيروز شود و قسط و عدل الهي در سايه توحيد در سراسر جهان برقرار گردد . من به طور يقين درك كردم كه شهادت تصادفي نيست بلكه لياقت و سعادتي است بزرگ و تنها حرف من به برادران و خواهران اين است كه اسلام و امام را داشته باشند و در حقيقت قرآن را نيز حفظ كرده اند .

  خواهرم ، مادرم ، برادرم ، فرزندانم ، همسرم مي دانم كه براي آمدن من ثانيه شماري مي كنيد ولي چه مي كردم در زماني كه خدا مرا به مهماني دعوت كرده بود و من عاشقانه به ملاقات خدا مي شتافتم ، از شما تقاضا مي كنم كه اگر جسدم را نياوردند بدون هيچ ناراحتي برخدا توكل كنيد و از خدا صبر و استقامت طلب نموده و از اينكه نتوانستم خدمتي براي شما بكنم مي بخشيد بازهم تقاضا مي كنم در امو معنوي پيش قدم باشيد و اطرافيان را نيز به امور خير دعوت كنيد و در راه حفظ انقلاب اسلامي اين ارمغان خون هزاران شهيد و معلول و رهبري ابراهيم زمان ، خميني بت شكن كوشا باشيد .

  و اينك خطاب به برادران پاسدارم :عزيزان ضمن عرض پوزش و تقاضا ي مغفرت از يكايك شما شمايي كه به تعبير امام جند ا... هستيد مي خواهم كه قدر اين لباس پر افتخار را درك كرده و نسبت به اين مسؤليت خطيري كه به دوش يكايك شما گذاشته شده كوشا باشيد و انتقام خون شهيدان از صدر اسلام تا كنون از شهيدكشان عالم بگيريد.

  در پايان دو سه كلمه اي خطاب به گروهك هاي فريب خورده ،اين وابستگان به شرف و غرب كه از خواب خرگوشي بيدار شويد -----به حقايق بيشتر توجه نمايد . چگونه و چطور و تا كي حاضريد دست خود را به خون فرزنداني آلوده كنيد كه هدفي جز خدمت به اسلام و ملت محروم ندارند و اين را هم بدانيد اين ملت راه خودش را به درستي درك كرده و راهي را مي رود كه نه اين حركات شوم شما آنها را سست نخواهد كرد و نمي كند و در اين راه مصمم تر و آگاه تر خواهد بود.

  در پايان همگي را به خداي بزرگ مي سپارم و از عموم تقاضاي عفو نموده و ضمن آرزوي پيروزي رزمندگان اسلام بر كفر جهاني به اميد بر قراري پرچم جمهوري اسلامي در سراسر گيتي به رهبري مهدي موعود (عج) .

  و السلام عليكم و رحمة الله و بركاته

  خداحافظ مادرم ،فرزندانم ،خواهرم،برادرانم و دوستانم و برادران ديني

   


  ارسال نظر
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
  کد را وارد کنید: *