• وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ .  و كسانى را كه در راه خدا كشته شدند مرده مپندار، بلكه زندگانند و نزد پروردگارشان روزى داده می ‏شوند . سوره آل عمران آیه 169
 • b28
  b25
  b17
  b23
  بنر اصلی

  ذکر روز هفته

  اوقات شرعی

    

  وصیت نامه سردار شهید مهدی جعفریان

  مجموعه : وصیت نامه


  بسم الله الرحمن الرحيم

  ربنا اننا سمعنا مناديا ينادي للايمان ان آمنو بربكم فامنا ربنا فاغفرلنا ذنوبنا و كفر عنا سيئا تناو توفنا مع الابرار . قرآن كريم

  پروردگارا ما نداي منادي ايمان را شنيديم كه ندا مي داد كه بر پروردگارتان ايمان آوريد پس ايمان آورديم . پروردگارا پس بيامرز گناهانمان و بدي هايمان را برما بپوشان و ما را با نيكان بميران .

  بنام حي لايموت و بنام فاطرالسموات و الارض شهادت مي دهم كه او معبود و معشوق من است و شهادت مي دهم كه محمد رسول ا... (ص) است و شهادت مي دهم كه علي ولي ا... و يازده فرزند خلف او جانشينان رسول ا... يند و شهادت مي دهم كه خميني نائب بر حق و نماينده مهدي آل محمد (ص) است .

  انسان يك موجود دو بعدي است يك بعد ، بعد حيواني و ديگري بعد ملكوتي هم مي تواند به مرتبه اي سقوط كند كه از درنده ترين حيوان هم خطرناك تر شود ( اولئك كالا نعام بل هم اضل ) و هم مي تواند بجايي برسد كه بجز خدا نبيند و از ملائكه ا... هم سبقت بجويد و اين ميسر نمي شود مگر در سايه اطاعت و بندگي خداوند .

  اگر اين انسان بنده خالص خدا شود به جايي مي رسد كه ولايت تكويني را بدست آورد به طوري كه تمام ارض و سبع السموات تحت قيموميت و تسلط و تسخر او در آيند و برايش مكان و زمان مطرح نباشد و از گوشه كلبه محقرش تمام حوادث دنيا را نظاره گر باشد و از آينده هاي دوردست كسب اطلاع نمايد . در سايه همين بينش است كه امام امت بيست سال پيش ياران باوفايش را ديده است كه در داخل گهوارهايشان و يا در آغوش مادرانشان قرار داشتند و اين است حجت حق بر امت . و اينجا است صحنه امتحان بشريت : دنيا همواره عرصه نبرد حق و باطل است و همواره دو خط در مقابل يكديگر صف آرائي كرده اند ، خط ا... با تمام دلايل و براهينش و يك طرف خط شيطان است و خط ما بين اين دو خط نفاق است ، انسان يا بايد الهي باشد و يا ابليس والا منافق است و هر خط مشخصاتي دارد كه از ديگرخطوط قابل تفكيك است.

  كسانيكه هنوز حق را از باطل تميز نداده اند خود را به بيراهه زده اند . اي كسانيكه هنوز حق را از باطل تشخيص نداده ايد و هنوز بعد از چندين سال جنگ و تقديم دهها هزار شهيد و مجروح بي تفاوت هستيد و احساس مسئوليت نمي كنيد هشدارتان باد ، بخود آئيد و خود را از عذاب قهر الهي برهانيد.

  شما خود را مومن مپنداريد در حالي كه در مسلمان بودنتان شك و ترديد وجود دارد . من در پيشگاه حق تعالي شرمنده و سر افكنده ام كه نتوانستم در راه پيشبرد اين انقلاب و اهداف مقدس آن قدمي بردارم و از خداوند متعال مسئلت دارم كه خونم را كفاره گناهانم قرار دهد و مرا بيش از اين شرمنده نسازد ، اگر در اين جنگ و جهاد مقدس توفيق شهادت نصيبم نگردد در مسلمان بودن خود شك دارم . خداوندا لياقت شهادت و راهت را نصيب ما بگردان . خدايا تو خود شاهد باش كه ما دنيا را به دنيا پرستان واگذار كرديم تا همچون كرم در مرداب متعفن بلولند و به زندگي پست و مادي خويش ادامه دهند .

  آفريدگارا تو خود مي داني كه ما جز گناه توشه ديگري براي خود ذخير نكرده ايم ، اميدمان تنها به رحمت تو است ، ما را از رحمت خود نا اميد نگردان و اوليا و معصومين را شفعاء ما قرار بده .

  معبودا تو خود مي داني كه ما آگاهانه قدمي در جهت خلاف رضاي تو برنداشته ايم و همواره با گروه قاسطين و ناكثين و مارقين در ستيز بوديم و به آنها روي خوش نشان نداديم و هرچند برخي از آنها خود را در چهره مقدس امام جمعه نشان داده اند و يا در لباس مقدس روحانيت پنهان كردند . اما ما هرگز با آنها كنار نمی آیم آنها را منافغ و ضد انقلاب خواندند ولي ما دلسرد نشديم و با آنها براي رضاي تو مبارزه كرده ايم . خداوند اين قوم ستمگر كه از داخل انقلاب را بفساد مي كشانند و خون شهيدانمان را پايمال مي كنند و رياست را نردبان براي رسيدن به آمال پليدشان قرار داده اند را به سزاي اعمالشان برسان . خداوندا مي داني كه با دلي پردرد بطرف تو مي آئيم و دنيا برايمان تبديل زندان مخوف شده است هرچه زودتر ما را از اين زندان هولناك رهائي عنايت فرما .

  خانواده عزيزم در پيش شما شرمنده ام كه نتواستم دين خود را نسبت به شما ادا نمايم ، اميدوارم كه مرا حلال نمائيد .

  از مال دنيا چيزي دستگيرم نشده است كه بخواهم برايتان وصيت كنم فقط مقداري قرض برايتان باقي گذارده ام كه اميدوارم آنها را ادا كنيد همگي شما را به خدا مي سپارم و دعا براي امام امت را بر همه شما سفارش مي نمايم .

  خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار .

  والسلام

  العبد العاصي : مهدي جعفريان 29/2/65


  ارسال نظر
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
  کد را وارد کنید: *